Інформація про виплату щорічної одноразової допомоги до Дня пам”яті та примирення

• 20.05.2022

✅ особам з інвалідністю внаслідок війни

I групи — 4 421 грн;

II групи — 3 906 грн;

III групи — 3 391 грн;

✅ УБД, постраждалим учасникам Революції Гідності — 1 491 грн;

✅ особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 4 421 грн;

✅ членам сімей загиблих — 966 грн;

✅ учасникам війни — 612 грн.

Така виплата здійснюється:

органами Пенсійного фонду України – особам, які перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України як особи, яким призначено пенсію (щомісячне довічне грошове утримання), станом на 5 травня 2022 р., шляхом включення у відомості (списки) на виплату пенсій;

структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад – особам, які не перебувають на обліку в територіальних органах Пенсійного фонду України як особи, яким призначено пенсію (щомісячне довічне грошове утримання), станом на 5 травня 2022 р., шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби.

отримувачам грошової допомоги, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, служби судової охорони, особами начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби – виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення на поточні рахунки таких осіб в уповноважених банках за їх особистою заявою.

Особам, яким не буде виплачено грошової допомоги станом на 1 липня 2022 року, мають право звернутися щодо її виплати до управління соціального захисту населення за адресою: м. Фастів, вул. Небесної Сотні, 8 каб. 15 та отримати її до 30 вересня поточного року.