Інформація про наміри закупити спеціалізовану комунальну техніку

• 29.08.2022

Виконавчий комітет Фастівської міської ради, в рамках Проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади», має намір використати кошти фінансування, отриманого від Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу, як фонду Європейського Союзу, що виник в результаті варіантів фінансування, запропонованих в рамках Регламенту Інструмента Європейського сусідства і від НЕФКО, як Виконавчої Організації, в рамках програми дій NIP ІІІ Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні, та закупити спеціалізовану комунальну техніку, основними критеріями якої є ефективне використання палива, сучасні вимоги до викидів та інших технічних параметрів.