Єдиний державний реєстр місць зберігання

• 05.07.2024

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до

абзацу 21  ст.1 Закону України від 19.12.1995  №481/95-ВР,  місце зберігання  спирту етилового, біоетанолу та спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини та рідин, що використовуються в електронних сигаретах –  це місце, що використовується для зберігання вищеперерахованої продукції, відомості про місцезнаходження якого внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

Єдиний державний реєстр місць зберігання (Єдиний реєстр) – перелік місць зберігання, який ведеться податковими органами і містить визначені цим Законом відомості про місцезнаходження місць зберігання та відомості про заявників – абзац 22  ст.1 ЗУ №481/95-ВР.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast