Як перевірити розрахунковий документ (чек), виданий ПРРО, що працює в режимі офлайн

• 09.10.2023

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що в розрахунковому документі (чеку) обов’язково повинна бути наявна позначка про проведення розрахункової операції в режимі офлайн.

Перевірити наявність такого чеку в базах даних ДПС можна через Електронний кабінет, після завершення роботи програмного реєстратора розрахункових операцій в режимі офлайн та передачі ним чеку/чеків до фіскального сервера.

Інформація про фіскальні номери, які ввійшли до діапазону для використання ПРРО, який працює у режимі офлайн, буде оприлюднена у Електронному кабінеті із зазначенням даних про фіскальний номер ПРРО та про суб’єкта господарювання для ПРРО якого зарезервовано фіскальні номери.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast