Як отримати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи?

• 16.07.2024

ГУ ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.179.12 ст.179 ПКУ, за зверненням платника, контролюючий орган, до якого подано податкову декларацію, видає довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Умовою отримання Довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи  є подання податкової декларації.

Для отримання Довідки декларант подає Заяву за формою, наведеною у додатку до Порядку оформлення і видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов’язань), затвердженого наказом Мінфіну від 13.06.2017 № 568, зареєстрованого у Мінюсті України 10.07.2017 за № 839/30707.

Заява подається платником або його уповноваженим представником до контролюючого органу за місцем  проживання, а ФО (крім самозайнятих осіб), які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, тобто є  тимчасово переміщеними особами, – до будь-якого контролюючого органу в один із способів:

– безпосередньо до контролюючого органу;

– поштою;

– засобами інформаційно-комунікаційної системи “Електронний кабінет.

Детальніше читайте тут.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ДПС у Київській області