Як «докупити» страховий стаж, уклавши з податковим органом договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата ЄСВ?

• 19.07.2024

ГУ ДПС у Київській області інформує, що  відповідно до частини 2 ст. 10 ЗУ від 08.07.2010 № 2464-VI  особи, зазначені в частині 1 ст. 10 Закону № 2464 (особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями; ФОП; особи. що провадять незалежну професійну діяльність;  члени ФГ) беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату).

Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню – абз. 1 частини 5 ст. 10 Закону № 2464.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ДПС у Київській області