Гуртом на Вінницькі фонтани
- 14.10.2019
![1](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/1-86.jpg)
Родини загиблих в АТО захисників 13 жовтня відправилися з екскурсійною поїздкою до Вінниці. Такий подарунок членам сімей захисників напередодні свята зробила адміністрація міста.
Родинами зібралися наші захисники і захисниці для подорожі, яка включала в себе веселу поїздку, цікаву екскурсію з екскурсоводом по м. Вінниця і насолодження від їх бренду- фонтанів.
Погода сприяла піднесеному настрою від даної поїздки, а родини захисників отримали позитивні емоції не лише від побаченого, а й від спілкування один з одним