Громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулку на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

• 03.08.2021

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулку на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Фастівської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” та Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропонується перейменування наступні вулиці та провулки;

Назва вулиці (провулка), що пропонується перейменувати Пропозиції нових назв на заміну старих Обґрунтування пропозиції

вул. Терешкової

вул. Андрія Нестеренка

25 жовтня 1993 — 16 жовтня 2016 – старший солдат Збройних сил України, учасник війни на сході України.  Кулеметник (11-й окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь», 59-та окрема мотопіхотна бригада)

пров. Терешкової

пров. Нестеренка Андрія

с. Мала Снітинка,

вул. Терешкової

с. Мала Снітинка, вул .Руслана Геги

5 грудня 1984 — 10 липня 2016 — солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни.

13 липня 2016-го похований у селі Мала Снітинка.

с. Веприк, вул. Жукова с. Веприк, вул. Сергія Жукова 17 липня 1967 – 01 березня 1988 – житель села Веприк, учасник війни в Авганістані.
с. Веприк, вул. Боженка с. Веприк, вул. Боженка Олександра Герой Радянського союзу, кавалер ордену Леніна, Вітчизняної війни 2-го ступеня, двох орденів Червоної зірки та медалей. Особливо відзначився Олександр Григорович у боях за місто Фастів. 6-8 листопада 1943 року його танк одним із перших увірвався до окупованого фашистами Фастова, знищив у вуличних боях вісім ворожих гармат, шість кулеметів, два міномети, до шести десятків гітлеровців, захопив дві зенітні два прожектори та інші трофеї.

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 10.01.1944 року удостоєний звання Герой Радянського Союзу.

с.Веприк, вул. 12 грудня с.Веприк, вул. Косовського Володимира 28 липня 1923 — 29 травня 2000 — український поет і письменник, громадський і культурний діяч, засновник і перший очільник веприцького музею композитора Кирила Стеценка; зазнав сталінських репресій.
с. Мотовилівська Слобідка, вул. Жовтнева с. Мотовилівська Слобідка, вул. Козацької Слави вшанування історичних подій
с. Велика Мотовилівка, вул. Колгоспна с. Велика Мотовилівка, вул.Овсія Гончара 1888 — березень 1921— відомий громадський і військовий діяч УНР на Київщині у 1917—1921 роках — періоду Української національно-визвольної революції, сотник Мотовилівської сотні.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: пл.Соборна,1, м. Фастів, Київська область, 08500 та на електронну пошту fastiv_arh@ukr.net.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія Петрівна (04565) 6-11-81.