Голови ОСББ міста поспілкувались з газовиками

• 13.10.2020

В зв’язку із змінами в законодавстві  та настанням опалювального періоду 12 жовтня 2020 року під головуванням заступника міського голови з питань капітального будівництва Т. Рудяка за сприяння завідувача сектору житлової політики, квартирного обліку та з питань гуртожитків та ОСББ О. Лагути, за участі регіонального консультанта Фонду Енергоефективності  М. Смирнова проведено нараду з головами ОСББ та ЖБК міста Фастова та  працівниками Васильківського відділення «Київоблгазу на тему: «Балансове розмежування газорозподільних мереж та укладання договорів на експлуатацію складових газорозподільної системи ».

На нараді були присутні 11 голів ОСББ м. Фастова.

Старший майстер з експлуатаційної діяльності Васильківського відділення «Київоблгазу» О. Шпак розповів про перелік законодавчих актів, які втратили свою чинність та новими законодавчими актами, які були ухвалені урядом України в газовому господарстві, зокрема ознайомив присутніх з Наказом №342 від  27.05.2020 року Міністерства енергетики та захисту довкілля, яким затверджено Перелік видів робіт, що входять до технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання в житлових будинках. Проінформував, що Васильківське відділення має ліцензію на обслуговування зовнішніх газорозподільних мереж.

Провідний інженер О. Юшак Васильківського відділення «Київоблгазу» ознайомила присутніх із Правилами експлуатації газорозподільних мереж та типовим договором на експлуатацію складових газорозподільної системи.

Голів ОСББ міста цікавило питання, чи є у Фастові організації, що мають ліцензії на обслуговування внутрішньо будинкових мереж. За інформацією Олени Юшак такі організації є, зокрема це ТОВ «Фастів Інтерм».

В ході проведення наради працівникам газового господарства надане доручення скласти список організацій, які мають ліцензію на обслуговування внутрішньобудтнкових газорозподільних мереж та надати ОСББ їх контактні дані. В діалозі між працівниками газового господарства та головами ОСББ було встановлено алгоритм дій в разі виявлення ознак витоку газу та неполадок у квартирах співвласників будинку.

Голови ОСББ мали змогу задати найбільш актуальні питання та отримати відповіді на них.