Гірченко Анатолій Васильович

  • 13.07.2021
Народився 31 березня 1938 року в с. Рославичі Васильківського району Київської області.
Батько – Гірченко Василь Карпович, 1916 р.н. ст.політрук танкових військ, пропав безвісти в перші дні війни. Мати – Архипенко Ольга Григорівна, 1918 р.н., фельдшер-акушерка, працювала в сільській лікарні, учасник Великої вітчизняної війни, медсестра, померла. Проживав і виховувався в дідуся – Гірченка Карпа Михайловича.
ВІ945 році поступив до Рославської початкової школи, 4 класи якої закінчив у 1949 році. У 5-му і 6-му класах навчався в с. Гвоздів Васильківського району. Щодня до школи ходив 5 км пішки. 7-й клас закінчив у 7-літній школі с. Рославичі (на той час відкрилася), яку закінчив у 1952 році.
В 1952 році поступив до 8-го класу Плисецької середньої школи с. Плисецьке Васильківського району, яку закінчив у 1955 році.
В 1955 році поступив до Київського будівельного технікуму транспортного будівництва, факультет ПГБ, який закінчив у 1958 році.
Після закінчення технікуму був направлений на роботу в трест «Південзахідгрансбуд». Трестом направлений в БУ-145 тресту «Південзахідтрансбуд» м. Фастів.
З 1958 року по 1970 рік працював в БУ-145 тресту «Південжвхідтрансбуд» бригадиром, будівельним майстром, виконробом, інженером ПТО, інженером-економістом планового відділу.
За час роботи в БУ-145 брав участь у будівництві і будував наступні об’єкти :
·               електрифікація Мотовилівка-Фастів, пуск першої електрички до Фастова;
·               будівництво машинотракторної станції (МТС) в с. Росава Миронівського району;
·               8-квартирнийжитловий будинок райкому партії в м. Богуславі; тепловозо-електровозне депо в м. Козятин Вінницької області; під’їзна залізниця до Глуховецького комбінату;
·               завод залізобетонних шпал у м. Коростень(перші шпали в Радянському Союзі);
·               перші 4-поверхові будинки БУ-145, МК-29,      Південно-Західної залізниці по вул. Горького;
·               гуртожиток БУ-145 по вул. Соборна, 135 та 32-квартирний будинок по вул. Соборній у м. Фастів; електрифікація дільниці Фастів-Миронівка; електрифікація дільниці Фастів-Козятин-Здолбуново; електрифікація дільниці Львів-Самбір-Чоп.
У 1970 році, згідно рішення Фастівського бюро міськкому партії, перейшов працювати в БМУ-37 тресту «Білоцерківхімбуд» м. Фастів, де працював начальником планового відділу, головним інженером, начальником планового відділу, головним інженером, начальником БМУ-37 по 1975 рік.
За час роботи в БМУ-37з 1970 по 1975 рік побудовані наступні об’єкти:
·        100-квартирний кооперативний будинок «Слава Октября» по вул. Червоноармійській;
·        56-квартирний будинок з вбудованим приміщенням гастроному №2 по вул.. Соборній;
·        60-квартирний кооперативний будинок «Мир-1» по вул.. Соборній;
·        житловий будинок з вбудованою аптекою по вул.. Соборній;
·        1-й п’ятиповерховий будинок з вбудованим приміщенням магазину «Черевички» та Ощадбанком по вул.. Соборній; 120-квартирний будинок БМУ-37 (малосімейка) по вул. Капітана Строкова;
·        98-квартирний житловий будинок БМУ-37 з вбудованим магазином по вул.. Соборній;
·        Гуртожиток заводу «Червоний Жовтень» по вул. Інтернаціональній;
·        48-квартирний будинок БМУ-37 по вул. Радянській; п’ятиповерховий будинок кооперативу та п’ятиповерховий будин КПД . по вул.Радянській;
·        трансформаторні підстанції в мікрорайонах Снігурівка, Заріччя, Кадлубиця та Завокзалля РЕМу; житлові будинки в м. Васильків;
·        Щ матеріально-технічна база Ради Міністрів України в смт.Калинівка Васильківського району;
·        Пташиний комплекс в с. Стави Кагарлицького району Київської області;
·        цукровий завод у м. Рокитне Київської області; шинний завод (1 черга) в м. Біла Церква Київської області;
У 1975 році обраний головою Фастівського міськвиконкому, працював до 1987 року. Досвід роботи з людьми був, працював секретарем комсомольської організації БУ-145, секретарем партійної організації БМУ-37.
На той час у місті були перевантажені каналізаційні споруди заводу «Червоний Жовтень». Через відсутність каналізаційних споруд було заборонене будівництво багатоповерхових житлових будинків. Воду в місто подавали по графіку вранці, в обід і ввечері по 1 годині. Станцій очистки води не було, вода подавалася в місто не очищеною, з великим вмістом заліза і при нагрівання ставала червоною. Багато людей проживали у підвалах, бараках і аварійних будинках. Дороги не були заасфальтовані, нормальних мостів через річку Унава не було.
Квартирний облік вівся на кожному підприємстві. Стільки було підприємств, стільки було тих, хто першими стояв на черзі. Тому для початку було проведено інвентаризацію квартирного обліку. Створили комісію по квартирному обліку на громадських засадах. Квартирний облік зробили єдиний у міськвиконкомі. Штатний розклад складав 17,5 штатних одиниць, у т.ч. шофер, прибиральниця, 0,5 ставки сантехніка, голова міськвиконкому та один замісник і т.д.
Міськвиконком займав половину, праву половину І поверху, ліву половину займав міський комітет комсомолу. II поверх займав райвиконком, III поверх – міський комітет партії, IV та V поверхи займав міський комітет партії, IV поверх – зал засідань був спільний міськвиконкому, райвиконкому та міського комітету партії.
Міська рада складалася зі 165 депутатів міської ради та 25 депутатів Київської обласної ради.
Депутатом Верховної Ради СРСР було обрано Виштак Степаниду Демидівну – ланкову-буряковода с. Лосятин Васильківського району.
Депутатами Верховної Ради УРСР були обрані : по Раді Союзу – Зайчук Володимир Гнатович, міністр юстиції, по Раді національностей — Гнатюк Дмитро Михайлович, директор Київського оперного театру.
Вся «армія» депутатів всіх рівнів була задіяна для вирішення невідкладних потреб м. Фастів.
Міськвиконком виступав організаційною ланкою.
За час роботи Гірченка A.B. у м. Фастів збудовано:
І. У промисловості
– 7 заводів та фабрик:
1.   Завод споживчої тари;
2.    Завод електро-термічного обладнання;
3. ГМГУ і ГА;
4.    Завод скоб’яних виробів;
5.    Швейна фабрика;
6.    Трикотажна швейна фабрика;
7.    Хлібзавод ОРС НОД-2 по вул.Великоснітинській на Завокзаллі;
–   проведена реконструкцію заводу «Червоний Жовтень» (цех товарів народного попиту), котли якого були найкращими в колишньому СРСР, цех лекальних дерев’яних виробів, розширення емаль-цеху, котельні;
–     реконструйовано молокозавод, фактично збудовано новий завод (народна будова всіх підприємств міста).
Це дало змогу організувати в місті додатково біля 4 тис. робочих місць. Виділено землю для будівництва промислової зони на Завокзаллі на перспективу, де збудовано завод ГМГУ і ГА, «Факел» з котельнею, енергозабезпеченим, мережами водопостачання та каналізації, дорогами для всієї промислової зони.
На той час у місті працювали будівельні організації : БУ-145, БМУ-37, ПМК- 20, МП-707, ДРСУ, РСУ-4 РСУ-побутовик, БМУ-60 (мережі водопроводу, каналізації, благоустрій), дільниця БУ-548 (сантехніки), дільниця БУ-475 (електрики), МК-29, дільниця «Мостобуду».
II. У житловому будівництві.
Створені мікрорайони забудовників, щоб сприяти розвитку мереж в кожному мікрорайоні : ЗЕТО (вул. Героїв Танкістів), БУ-145 (по вул. Радянській і Суворова), ГМГУ і ТА (вул.. Червоноармійська), ПМК-20 (вул.. Садова і Куйбишева), ЕМП-707 (вул. Садова, Л.Толстого), БМУ-37 (вул.. Толстого, Заводська, Капітана Строкова), завод «Червоний Жовтень» (вул. Інтернаціональна, 9-го січня, Садова), Південно-Західна залізниця (вул. Соборна, Клубна, Кірова), Дослідне господарство «Фастівське» (вул. Транспортна), РЕС (вул. Транспортна), військові частини по вул. Інтернаціональна та Семена Палія.
Збудовано 73 будинки різної форми власності (державні, підприємств, кооперативи). Це дало змогу повністю відселити людей, які проживали в бараках і аварійних будинках. В середньому за рік видавали до 500 ордерів, а в деякі роки і по 1000-1500.
Ш. Для виконання планів розвитку міста потрібно було організуватипідприємства, організації і бази цих підприємств.
Побудовано бази:
1.   ЖЕКу по вул. Нова, перша В Київській обл..;
2.   Комбінату комунальних підприємств зі спортивними майданчиками по вул. Нова;
3.    «Водоканалу» на Заріччі;
4.   ДРСУ по вул. Комарова;
5.   Два асфальтно-бетонних заводи в Промисловій зоні Завокзалля;
6.   «Змішторгу» з промисловим складом по вул. Кірова;
7.   База громадського харчування по вул. Галафєєва, Завокзалля;
8.   Овочева база на Кадлубиці;
9.   База-гараж з теплицею комбінату комунальних підприємств на Кадлубиці;
Ю.База БМУ-37 з бетонним заводом по вул. Білоцерківській;
11.База БМУ-60 з асфальтно-бетонним заводом у Промисловій зоні Завокзалля.
Всього побудовано 12 баз.
ІV. Комунальне господарство.
Побудовано:
§    Водоочисні споруди на 15 тис. м3води на добу зі станцією знезалізнення, з 12 свердловинами водозабору, Волицький водозабір з двома резервуарами на 6 тис. м3. Виготовлено документація резервного забору води. Вишнянський водозабір – хутір Вишня.
§    Каналізаційні споруди на 63 тис.. м3 стоків на добу, розраховані на місто з населенням 100 тис.чоловік. І черга – ЗФ тис. кв.м стоків на добу.
·               Мережі водопроводу та каналізації діаметром 300-500 мм до мікрорайонів та промислових зон через усе місто.
§    6 каналізаційних насосних станцій (вул. Г.Танкістів, Червоноармійська, Фрунзе, Щербакова – Курган Слави, Якубовського).
§    Газифіковане місто, крім Мікрорайону Потіївка. Побудовано ГРС по вул. Якубовського, проведена реконструкція (нова) ГРС заводу «Червоний Жовтень» біля ЗЕТО. Це не дає можливості відключити місту газ. Також газифіковано Фастів – II, Миронівський парк, Журавлівку, Кадлубицю, Заріччя і т.д.
§    Обладнано міське сміттєзвалище.
§    Побудовані міські громадські туалети на Привокзальній площі та в парку культури і відпочинку ім.. Ю.Гагаріна.
V. Шляхове будівництво.
4 мости і тунель.
– міст через р. Унава на Заріччя з вул. Соборна до пивзаводу;
– міст через р. Унава на Кадлубицю з вул. Г.Танкістів;
– міст через р. Удава, окружна дорога в районі с М.Снітинка;
–   шляхопровід окружної дороги в районі Миронівського парку через залізницю Фастів-Біла Церква;
– 200-метровий тунель під залізничними коліями в районі вокзалу;
–   окружна дорога з виїздом на Бишів та Білу Церкву з розширенням шляхопроводу через залізницю Фастів-Київ. Дорога з трьома мостами.
–    зроблено тверде покриття на 22 вулицях : Чапаева, Г.Танкістів, Соборна, Інтернаціональна, Ворошилова з виходом на Казнівку біля залізничних переїздів та до ЗОНІ І-ІІІ ст. №4, Тітова, В.Снітинська, Якубовського, Миронівський парк, Ч.Шлях, 1-го Травня, К.Маркса; Мічуріна, Комарова, Червоноармійська, Лугова, Орджонікідзе, Кірова, Комунарів до стадіону рефдепо, Транспортна – дорога на Потіївку, дорога через ліс до блокпоста Потіївки і зупинки автобуса;
VI. Котельні.
Побудовано районні котельні по вул. Червоноармійська, Кірова, Якубовського, Толстого, Г.Танкістів, Фрунзе (школа №7), Інтернаціональна (гуртожиток заводу «Червоний Жовтень», швейна фабрика), ЗЕТО, Потреб- тари, Водоканалу, пров. Шевченка.
Крім того, проведена реконструкція та прибудови всіх котелень.  Побудовані 2 бойлерні на вул. Радянська та Червоноармійська.
VII. Побудовано перший в Київській області ритуальний майданчик зі стоянкою автотранспорту на Інтернаціональному кладовищі.
Замінені на гранітні пам’ятники загиблим та невідомим воїнам на всіх кладовищах міста.
Було прийняте рішення по розвитку мікрорайонів міста, де розмістити всю інфраструктуру для надання послуг населенню, все зробити для зручності населення мікрорайонів міста, зменшити міграцію дітей в школи і дитсадки у інші мікрорайони (школа, дитсадок, магазин, пошта, підприємство побуту).
В мікрорайонах міста були створені і діяли опорні пункти ДНД, територіальні депутатські групи, за мікрорайонами закріплені шефи- промислові і транспортні підприємства міста.
Установлені будиночки на пляжі №2 (Казнівка), вул. Чапаева ( Кадлубиця), вул. Тітова ( Снігурівка). Обладнані приміщення по вул. Мічуріна (Казнівка), в приміщенні дитячого садочка, Привокзальній площі в приміщенні медвитверезника, на Завокзальній площі (Завокзалля). В указаний приміщеннях чергували команди ДНД, проводив прийом дільничний міліціонер та депутати з територіальних депутатських груп. Це були започатковані комітети самоврядування в мікрорайонах.
В мікрорайоні Казнівка побудовано:
1.Школа №7 на 1176 учнів;
2. Дитячий садок на 280 дітей;
3. Котельня для опалення школи та дитячого садка;
4.   Каналізаційна насосна станція;
5.Мережі водопостачання та водовідведення, що прокладені з центра міста;
6.   Побудовані вул..Ворошилова (дорога до ЗОШ І-ІІІ ст. №7), огородивши учнів від переходу через залізничний переїзд;
7. Піонерський табір по вул. Мічуріна на базі початкової школи – будували всі підприємства міста;
8.   Бази відпочинку підприємств міста в лісі (рефдепо, моторвагонне депо, ЗЕТО, БУ-145, РЕМ та інші.
9. Човно-спортивна база на байдарках і каное (рефдепо, «Локомотив»);
10.Міські пляжі N»2,4,5;
11.Магазини;
12.Поштове відділення №5.
Шефами мікрорайону Казнівка закріплені рефдепо і Фастівський лісгосп. Мікрорайон вул. Червоноармійська та Журавлівка.
Побудовано:
1. Школа №2 на 840 учнів;
2.Дитячий садок на 280 дітей;
3.Дитяча молочка кухня;
4.Магазин «Універсам»;
5.АТС на 2 тис.номерів;
6.Магазин на Журавлівці;
7.    Дев’ятиповерхові житлові будинки заводу «Факел», БМУ-37 по вул. Червоноармійська;
8.Районна котельня;
9.Тепло пункт;
10.Мікрорайон «Райдужний» – котеджі за рахунок заводу «Факел»;
11.Продовження вул. Червоноармійська до вул. Лугова.
Шефи — завод ГМГУ і ГА, «Факел».
Мікрорайон «Завокзалля».
Побудовано:
1. Спортивний зал ЗОШІ-ІІІ ст. №10;
2.    їдальню ЗОШ І-ІІІ ст. №10;
3.   Дитячий садок №86 на 280 дітей по вул. В.Снітинській Пд.-Зх. залізниці;
4.   Проведені мережі водопостачання по вул. Транспортній, що дало змогу подати питну воду взамін технічної та отримати дозвіл на побудову житлових будинків;
5.   Збудована мікрорайон ДГ «Фастівське», житлові будинки району електричних мереж, меблевої фабрики, сільгосптехніки.
6.   Побудовані магазини, їдальні,кафе.
7.   Розпочатороботу по водопониженню ґрунтових вод.
8.   Виготовлена технічна документація на водовідведення дощових та Грунтових род;
9.   АТС ПСК- на 1000 телефонних номерів. Запланована, але не побудована інфраструктура вмікрорайоні Сніїурівка.
Освіта.
Побудовано 4 щколи: №7, №2, №9 та №12 (після пожежі 8-річна). Розпочате будівництво школи на 1760 місць по вул. 1 Травня, для чого відселено жителів з 2-поверхового будинку та 2-поверхове приміщення музичної школи, виконано перенос мережі водопроводу та каналізації, Завезені залізобетонні палі на фундамент.
§ ПТУ заводу «Факел» по вул. Якубовського з майстернями та 5ти поверховим гуртожитком;
§ Зроблено прибудову 2-х шкіл №3 та №10.
·     Вечірня школа на Завокзаллі зі щитонабірних деталей. Дитячі садки.
§ на 280 місць на вул. В.Снітинській,
§ на 280 місць на вул. Червоноармійській,
§ на 180 місць на вул. Г.Танкістів,
§ на 120 місць на вул. Л.Толстого.
Станція юних натуралістів.
Клуби «Юний технік» по вул. Соборна, Суворова, Радянській, Шевченка.
Піонерський табір по вул. Мічуріна на Казнівці.
Охорона здоров’я.
Побудовано:
Поліклініка з двох корпусів на 600 відвідувачів за зміну по вул. Л.Толстого:-
Дитяча поліклініка, вбудована на І поверсі будинку по вул. Радянській. Харчоблок ЦРЛ, вул. Садова.
Дитяча молочна кухня по вул. Л.Толстого.
Дитяча молочна кухня по вул. Червоноармійська.
Передано пристосоване приміщення для швидкої допомоги (барак МП- 707) по вул. Садова.
Відкрито медичні пункти на підприємствах : завод споживчої тари, ЗЕТО, ГМГУ і ГА «Факел», сільгосптехніка.
Відкрито аптеки : Центральна аптека на вул. Соборна, Завокзаллі, Кадлубиці, Миронівському парку, залізнична аптека по вул. Кірова.
Побут
·        банно-пральний комбінат (пров. Дачний);
·        відкрито дві пральні самообслуговування;
·      хімчистка;
·        дві перукарні.
Торгівля
·        Побудовано та відкрито 27 магазинів, в т.ч. гастрономи (вул. Г.Танкістів, Соборна, Суворова, «Універсам» на Червоноармійській, вул.Щавінського), «Спорттовари», «1001 дрібниця», «Електротовари», «Оптика», «Овочевий» по вул. 9 січня,8, ВРП НОД 2, «Сільгосптехніка» і т.д.
·        База «Змішторгу» по вул. Кірова;
·        Відкриті магазини на промислових та транспортних підприємствах.
Громадське харчування
·        побудовані 2 кафе по вул. Соборна та Інтернаціональна;
·        їдальня ДГ «Фастівське» по вул. Транспортна;
·        5 їдалень на промислових підприємствах та рефдепо;
·        2 магазини «Кулінарія»;
·        База підприємства громадського харчування з кондитерським цехом по вул. Галафєєва.
Зв’язок
Побудовано 2 АТС на 3 тис. номерів по вул. Червоноармійській та Завокзаллі.
Культура
·          Збудовано Палац культури на 800 місць з малим залом, бібліотекою, спортивним залом, кімнатами для заняття гуртків (будівництво вели всі підприємства міста під керівництвом міськвиконкому).
·          Міський парк культури з установкою атракціонів та встановленням першого в Київській області колеса огляду; Закладено Комсомольський парк на березі річки Унава на Казнівці;
·          Закладено дендропарк;
·          Побудовано приміщення РАЦСу, на той час кращого в Київській області;
·          Відкрито краєзнавчий музей у пристосованому приміщенні; Встановлено панораму визволення міста від німецько-фашистських загарбників біля Танку;
·          Музей М.М.Бенардоса до 100-річчя винахідника електрозварювання) в будинку культури заводу «Червоний Жовтень».
Спорт
Побудовано:
§   Закритий 50-метровий тир;
§   Стадіон заводу «червоний Жовтень»;
§   Стадіон «Рефрижератор»;
§   Стадіони в СШ № 7, 2, 9, ПТУ;
§   Футбольне тренувальне поле на Заріччі;
§   Клуб велоспорту по вул. Радянській (Буцикові, 1);
·          Хокейний клуб «Юний спартаківець»;
§   Спортивний майданчик по вул. 9 січня (зараз базар);
§   Спортивні майданчики ККП та «Сільгосптехніки»;
§   Тенісний корт на вул. 1 Травня (нині стоянка автотранспорту); Закуплено відкритий плавальний басейн.
Культивували масовий спорт, виростили багато майстрів спорту, призерів значних спортивних змагань Європи і світу : чемпіонів Європи з греблі на каное братів Калініченків, Людмилу Крохмальну, В.М.Бузінова, призера Кубка світу з боксу В.Качановського, призера Європейських змагань з легкої атлетики Анатолія Короленка та ін.
Пам’ятники
Первинна організація охорони пам’яток історії і культури міста, головою якої на протязі 12 років був обраний Гірченко Анатолій Васильович.
Протягом 10 років міська організація займала І місце в Київській області. На кошти організації було побудовано пам’ятники та меморіальні дошки.
Збудовані:
·        пам’ятник Леніну з реконструкцією площі;
·        пам’ятник М.М.Бенардосу – винахіднику електродугового
·        зварювання , з реконструкцією площі.
У місті проходило свято з 100-річчя винаходу електродугового зварювання, на відкритті якого були присутні близько 400 чоловік. Відкривали пам’ятник академік Б.Є.Патон, космонавт Кубасов, який перший проводив зварювальні роботи у космосі;
– погруддя Й.Ю.Чайковському на Казнівці з реконструкцією площі;
–    Курган Слави з запаленням Вічного вогню. На десятиметровому кургані звівся 20-метровий обеліск. Відкрито пам’ятник 6 листопада 1983 року до 40-річчя визволення м. Фастів від фашистів;
– Пам’ятник героям-прикордонникам в гідропарку;
– Пам’ятний знак Лянгасову з реконструкцією площі;
– Пам’ятник загиблим в районі залізничної лікарні;
–    Пам’ятник до 100-річчя заводу «Червоний Жовтень» на території заводу;
– Встановлена велика кількість меморіальних дощок;
–   Виконано реконструкцію Покровської церкви (церкви Семена Палія) на Заріччі, в якій був відкритий музей;
–      Приступили до реконструкції Костьолу, виготовили технічну документацію, виготовили і встановили металеве риштування;
–   до свята Дня міста та 40-річчя визволення міста від фашистських загарбників виготовили значок «40-річчя визволення міста Фастова» та Герб міста;
– Виготовили прапор Фастівської міської ради депутатів трудящих;
– оформлено музеї : в школах міста;
на заводі «Червоний Жовтень»; рефрижераторно-вагонному депо;
БУ-145;
міський краєзнавчий музей у пристосованому приміщенні;
Музей М.М.Бенардоса в будинку культури заводу «Червоний Жовтень», відкритий за сприяння Б.Є.Патона;
На приміщенні заводу «Червоний Жовтень» встановлена бронзова меморіальна плита М.М.Бенардосу;
Випущено книгу пам’яті фастівчанам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни;
В парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна відкрита алея фастівчан – Героїв Радянського Союзу;
Вперше у Київській області було оформлено депутатську кімнату для депутатів міської ради, де проводили навчання та засідання депутатських комісій з наочними посібниками.
Загальнонаціональні свята, започатковані у Фастові:
Вперше у Київській області було проведено
·                свято вулиці;
·        свято багатоквартирного будинку;
·        свято мікрорайону;
·        свято квітів у парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна.
·        15 вересня 1985 року вперше було проведене свято м. Фастів у місті та на Київщині. Свято міста вирішено зробити традиційним.
·        Вперше в Київській області в ВАГСі за новим обрядом проведено реєстрацію укладання шлюбу та реєстрацію новонароджених. При підбитті підсумків роботи у Київській області колектив РАГСу займав 1-2 місця.
·        Місто Фастів займав 1-2-3 місця по:благоустрою при підбитті підсумків Кабінетом Міністрів України. Отримували урядові поздоровчі телеграми і нагороди.
Протягом 12 років місто займало провідне місто в Київській області, а підприємства і служби міста (ЖЕК, ККП, фінансовий відділ, відділ архітектури, РАГС і т.д.) займали 1-2 місця по Київській області.
З 1987 по 1988 рік працював у МК-29 тресту «Південбудмеханізація» заступником начальника.
З 1988 по 1989 рік працював заступником керуючого треста №5 Київоблбуду.
З 1989 по 1996 рік працював заступником керуючого з економіки тресту «Білоцерківхімбуд».
З 1996 по 1998 рік працював начальником управління соціального захисту населення Фастівської районної держадміністрації , службовцем 10 рангу.
З 1998 по 2006 рік працював начальником Фастівського вузла поштового-зв’язку УДПП3 «Укрпошта».
У 1998 році Фастівський вузол поштового зв’язку займав останнє місце серед 26 вузлів поштового зв’язку Київської області. У 2000 році — в призовій трійці, а в 2002 році виборов 1-е місце в Київській області серед вузлів поштового зв’язку з врученням вимпелу «Кращий вузол поштового зв’язку». З 2002 року 4 роки підряд колектив Фастівського вузла поштового зв’язку на обласній спартакіаді займає І місце з врученням кубка та премій. Вибороли перше місце на конкурсі художньої самодіяльності Київської області. У жовтні 2006 року ліквідовано вузол поштового зв’язку через реорганізацію і приєднано до Василькова. Фастівський вузол зв’язку став називатися «ЦОС7 ЦП35».;
З 2008 р. є головою Фастівської міської організації інвалідів війни та Збройних сил.
Гірченко А.В. у 1958 році закінчив Київський будівельний технікум транспортного будівництва.
У 1971 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут, у 1981 р. – Вищу партійну школу при ЦК КПУ, у 1989 р. – Республіканський міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів при Раді Міністрів УРСР.
З 1973 р. по 1987 р. сім скликань обирався депутатом Фастівської міської ради народних депутатів, з 1975 р. по 1987 р. шість скликань обирався депутатом Київської обласної ради народних депутатів. Голова депутатської комісії з будівництва.
Нагороди:

 

11 медалей, 6 орденів знак «Відмінник воєнного будівництва», почесна відзнака УДППЗ «Укрпошта», «Почесний громадянин м. Фастів», 28 грамот, одна з яких – грамота Верховної ради України.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ