«Гаряча лінія» Фонду соціального захисту інвалідів

• 18.06.2021

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради повідомляє про запровадження Фондом соціального захисту інвалідів роботи «гарячої лінії» з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Метою створення «гарячої лінії» є надання довідково-консультативної допомоги громадянам, які  звернулися в телефонному режимі з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, а також виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

«Гаряча лінія» працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 за номером телефону: +38 (096) 502-502-6.

Під час звернення  заявнику слід повідомити таку інформацію:

1. Прізвище,ім’я,по-батькові (якщо є уповноваженою особою (представником) – відповідні дані особи, в інтересах якої вона діє);
  2. Суть порушеного питання, пропозиції, заяви ( скарги).
  3. Поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути надіслана відповідь на звернення, контактний номер телефону.