Фастівський ЦПМСД успішно реалізував проект у співпраці з USAID

  • 21.09.2023

Резюме за результатами звітної зустрічі, яку було організовано Фастівським міським ЦПМСД, в рамках проекту «Впровадження моделі мультидисциплінарного підходу щодо надання медичних, соціальних та психологічних послуг вразливим групам населення, включаючи ВПО, у закладах первинної допомоги» за підтримки USAID надихає на нові ідеї та надає сил на їх втілення.

На звітну зустріч в рамках проекту до Фастова приїхали колеги з медичних закладів та установ Броварів, Глевахи, Богуслава, Білої Церкви, Сквири, Узина, Василькова, Бучі, Гатного, Рокитного та Калити – ділилися напрацюваннями та переймали досвід. Прибула на зустріч також координаторка проекту пані Марина Мурашова.

В рамках проекту було впроваджено мультидисциплінарну модель надання медичних, соціальних та психологічних послуг, коли з клієнтом працювала ціла команда, в залежності від потреб чи запиту на допомогу. Було реалізовано такі напрямки як школа пацієнта: артеріальна гіпертензія, школа для мам з невідкладних станів у педіатрії, воркшоп для дітей «Пізнай світ через гру». Також було закуплено медичне обладнання.

Серед запитів до психолога, переважали тривожність та страхи, панічні атаки, пригнічений настрій, апатія, втома, відсутність мотивації, соціальна тривога, невпевненість в собі тощо. Соціальний працівник здебільшого працював в напрямку допомоги у заключенні декларацій з сімейними лікарями для пацієнтів поважного віку, координував роботу з транспортування маломобільних категорій населення до лікарні, допомагав з оформленням певного виду документації.

В рамках проекту працювали з такими категоріями населення як люди старшого віку (70+), люди, які потребують безперервного медичного огляду, люди, які зазнали психологічної травми, члени неповних сімей та діти-сироти, військовослужбовці та їх родини, люди які вимушено покинули свої домівки через війну та ін.

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ