Фастівському міському центру територіального обслуговування передали автомобіль для маломобільних груп населення

• 29.08.2023

Такий важливий подарунок громаді зробив благодійний фонд «Право на захист» у межах проєкту “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Сьогодні було урочисто передано ключі від автівки та підписано відповідні документи

Дякуємо БФ «Право на захист»!

Інформаційно: Фастівська громада мала нагальну потребу в авто для маломобільних груп населення з числа мешканців громади та ВПО, оскільки багато з них проживають у віддалених місцях громади. Автомобіль передано до Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування.