Фастівській картинній галереї – рік!

  • 02.01.2024

На початку 2023 року у Фастові було відкрито картину галерею, яка стала першою такою галереєю, створеною під час повномасштабного вторгнення росії на територію України. 🧑‍🎨Започаткував її Заслужений художник України,
радник голови Національної спілки художників України з творчих питань та виставкової діяльності, член національної спілки художників України, академік Української академії геральдики, дійсний член Українського наукового товариства геральдики та вексилології, науковий радник Української екологічної академії, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, дипломант багатьох міжнародних виставок і конкурсів, лауреат міжнародних премій Анатолій Марчук.

Сьогодні з нагоди першої річниці до галереї завітали гості з вітаннями – художники, науковці, представники владних структур та громадянського суспільства.

І, традиційно, не обійшлося без подарунків! Галерея поповнилася новими мистецькими творами, зокрема, портретом Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі») у виконанні Анатолія Марчука та скульптурною композицією «Доброволець» Анатолія Древецького.

Інформаційно: галерея поповнилася ще 20 творами мистецтва і тепер нараховує у своєму арсеналі більше 50 полотен. Розташована вона на 3 поверсі міського Палацу культури та відкрита для відвідувачів.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ