• 25.05.2023

Спрощення доступу до адміністративних послуг: сьогодні Фастівська громада підписала Меморандуми про співпрацю з Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та відділенням Нотаріальної палати України в Київській області

Що зміниться для фастівчан: відтепер, звертаючись до нотаріусів, які працюють в громаді, довідки через ЦНАП чи БТІ замовлятиме сам нотаріус (робитиме запит, отримуватиме електронний документ). В результаті чого мешканці чи гості громади менше витрачатимуть часу на оформленні усієї документації.

Наразі Фастівська громада реалізує пілотний проект з реалізації електронної взаємодії між нотаріусами, ЦНАПом та БТІ, оскільки подібних практик на Київщині ще не було. Тому певний час триватиме перехідний період, під час якого будуть напрацьовані оптимальні шляхи співпраці структур. Кирило Міненко, керівник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Каріна Дерун, голова відділення Нотаріальної палати України в Київській області, зазначили, що дана ініціатива Фастівської громади може стати поштовхом до поширення такої практик на усю Київщину, що значно полегшить життя українців.

Таке тристороннє партнерство – черговий крок до запровадження нових стандартів надання адміністративних послуг на місцях