Фастівська громада презентувала проект “Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції” на Форумі доброчесності громад у НАЗК

• 19.08.2024

Наприкінці минулого тижня Фастівська громада презентувала проект «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції» під час Форуму доброчесності громад: європейські цінності на практиці, який відбувся в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Про це під час понеділкової апаратної наради розповіла Тетяна Авксентюк, керівниця проєкту.

Понад 100 учасників заходу ознайомились з 10 успішними кейсами доброчесних практик різних громад, серед яких свої напрацювання представила Фастівська громада, сучасними інструментами для підвищення ефективності врядування, а також інструментами, впровадження яких забезпечить сталий розвиток регіонів та держави в цілому.

Інформаційно:

Форум організований командою НАЗК за підтримки Програм ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та у партнерстві з RMTeam International та проходить вже вдруге. Він є унікальною платформою, створеною НАЗК для координації дій з розбудови доброчесності в громадах. Захід має на меті стимулювати керівників органів місцевого самоврядування і місцеві громади до впровадження доброчесних практик на місцевому рівні та застосування сучасних антикорупційних інструментів.

В рамках проєкту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції», який реалізується у Фастівській громаді разом з ГО «Агенція європейського розвитку та інновацій» за підтримки Ради Європи, вже проведено ряд заходів. Наразі проводиться робота над створенням Антикорупційного кодексу громади, який згодом пройде процедуру громадського обговорення.