Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області   долучилась до відзначення Дня вишиванки

• 20.05.2021

День вишиванки в Україні відзначається в третій четвер травня. Цього року свято припало на 20 травня. У цей день традиційний український одяг надягають тисячі людей не лише в нашій країні, а по всьому світу.

Фастівська Державна податкова інспекція щорічно долучається до цієї акції, вдягають вишиті сорочки, сукні та сфотографуються

І замайоріли світлини  розмаїттям гарних вишиванок, яскравих кольорів та різних візерунків.

День вишиванки не вимагає якихось особливих акцій чи заходів. Достатньо лише вдягти вишиванку – оберіг, символ краси і щасливої долі та стати частиною святкування.

Вишита сорочка – це особлива святиня, яка передавалася з покоління в покоління і зберігалася як реліквія.

«Вишиванку вдягай – шануй її та зберігай!»