Фастів впевнено працює над покращенням якості надання адміністративних послуг населенню

• 18.02.2021

В межах меморандуму про співпрацю Фастівської громади із компанією NIRAS Sweden AB (на замовлення Щведського агенства Sida) у відповідності до  програми «U-LEAD з Європою» 17 – 18 лютого проведено черговий тренінг для працівників міської ради, старост ОТГ та працівників Центру надання адміністративних послуг. Мета занять, які складаються з п’яти тематичних модулів, – покращення якості надання адміністративних послуг. Навчальний курс увібрав у себе всі ключові аспекти підготовки працівників для високоефективної роботи.

Тренінгова програма розкрила теми ролі органів місцевого самоврядування в наданні послуг мешканцям громади; належної організації надання адміністративних послуг; порядку надання адміністративних послуг і їх якості; особливості надання окремих груп послуг, а також ділової етики та взаємодії з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг. В рамках модулю взаємодії з клієнтами детально розглядалася тема гендерної рівності та гендерно-коректних принципів роботи з клієнтами ЦНАП.

Завдяки здобутим навичкам працівники зможуть організувати комфортну робочу атмосферу як для відвідувачів, так і для колективу ЦНАП.