Фастів відзначено на колегії у Київській ОДА

• 27.03.2019

26 березня відбулася колегія управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації. До Києва з’їхалися всі представники органів місцевого самоврядування, які реалізують молодіжну політику на місцях. Захід відвідала головний спеціаліст управління культури, молоді та туризму ВК ФМР Савченко Наталія. З привітальним словом до учасників колегії звернулася заступник голови КОДА Алла Шкуро, вона наголосила, що питання реалізації молодіжної політики є пріоритетним для розвитку громад, області та країни в цілому. До порядку денного колегії було включено низку питань. У ході засідання заслухали звіт начальника управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Марини Попатенко щодо роботи управління за 2018 рік та план роботи на 2019 рік. Також про звіт та плани на рік розповів директор Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов. У ході засідання жваво обговорювали питання активізації участі молоді у громадах, колеги ділилися позитивним досвідом та інструментами, якими користуються, щоб активізувати молодь.

На колегії підвели підсумки великої навчальної програми “Відповідальна молодь Київщини”, яку обласне управління реалізовувало минулого року. Фастів у числі міст-лідерів за кількістю учасників цієї програми. Також наше місто виділила під час доповіді координаторка програми “Молодіжний працівник” Анна Острікова, яка зауважила, що Фастів – перше місто, яке провело тренінг за цією програмою лише для своєї громади.

Голова Бучанської Молодіжної ради Діана Придьма розповіла про створення обласної Молодіжної ради, куди мають увійти молодіжні лідери усіх районів Київщини. Вона закликала учасників колегії донести інформацію до своїх громад, щоб молодь активніше подавала заявки на членство у обласній Молодіжній раді.

На завершення слово надали представниці Всеукраїнського  благодійного фонду “Серце до серця” Дарині Чуб. Вона розповіла про старт благодійної акції “Серце до серця” під гаслом “Дитяче серденько, живи”, яка має на меті зібрати кошти на закупівлю кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Кожен бажаючий учасник колегії зміг взяти скриньки для збору коштів, щоб і їх громади долучилися до акції.

До Фастова було доправлено 15 скриньок, які згодом будуть встановлені в освітніх закладах міста та у громадських місцях. Всі зібрані кошти будуть  перераховані до фонду “Серце до серця” для закупівлі медичного обладнання для дитячих лікарень Київської області.