Фастів та Меербуш (Німеччина) – міста-побратими

• 01.02.2024

Сьогодні місто Фастів та місто Меербуш, що у Німеччині, офіційно підписали документи про побратимство, підкреслюючи взаємне прагнення до розвитку дружніх стосунків, культурного обміну та різнопланової співпраці.

У рамках церемонії підписання, яка відбулася онлайн, громади презентували себе, а також напрацьовували спільний план подальших дій. В планах – реалізація низки запланованих спільних заходів та проєктів, спрямованих на поглиблення взаєморозуміння та співробітництва між громадами.

Щиро дякуємо Місту Меербуш, німецькому народу за допомогу та підтримку України в російсько-українській війні. Дякуємо за рішення про співпрацю з Фастовом!

Впевнені, що партнерство між Фастовом та Меербушем відкриває нову сторінку в історії обох міст, а подальша робота стане прикладом успішної міжнародної співпраці, заснованої на спільних цінностях, повазі та прагненні до розвитку.