Фастів приймав гостей – представників громад із Черкаської, Кіровоградської та Київської областей

• 26.09.2024

У рамках обміну досвідом, організованого програмою «U–LEAD з Європою», до Фастова завітала команда голів та представників громад із Черкаської, Кіровоградської та Київської областей.

«Досвід Фастівської громади у залученні ресурсів завдяки налаштованій проєктній діяльності міськради та взаємодії з мешканцями, бізнесом і релігійними конфесіями став предметом вивчення під час візиту. Гості на практиці ознайомилися з тим, як ці ресурси використовуються для розвитку муніципальних послуг, соціального підприємництва та зміцнення згуртованості громади», — зазначено на сторінці.

В рамках візиту гості відвідали коворкінг «Кактус», Центр підтримки та медико-психологічної реабілітації для військовослужбовців «Родина 4.5.0», Прихисток, Фастівський навчально-реабілітаційний центр «Крила надії», Майстерню крафтового печива «Коржик» та ін. локації.

Реалізовані проекти продемонстрували учасникам, як можна ефективно залучати ресурси з різних джерел, зокрема, співпрацюючи з донорськими та грантовими організаціями, для розвитку територіальних громад.

За результатами візиту було налагоджено комунікацію для подальшої співпраці та розвитку горизонтальних взаємозв’язків між громадами різних регіонів України.