ELDW: зустріч жіночого Простору Woman Space «Жіноче лідерство: стійкість, взаємодія, ефективність»

• 16.10.2023

15 жовтня в рамках тижня Європейської демократії відбулася чергова зустріч жіночого простору «Woman Space», який вже 5 років функціонує в громаді. Даний захід фінішував проведення у громаді вищезазначеного Тижня.

Під час зустрічі жінки говорили про інструменти впливу громадськості на прийняття управлінських рішень, залучення донорських коштів та роботу в проектах. А також про те, як скласти свій щоденний графік так, щоб більше встигати – таймменеджмент.

Учасниці зустрічі отримали невеличкі путівники, а також, неодмінно, позитивні емоції від виступу фронтмена гурту “Estety” Богдана Пасічника та самої зустрічі.

#ELDW
#ELDW_Фастів