ELDW: заходи в рамках Тижня європейської демократії, проведені у Веприцькій гімназії

  • 11.10.2023

В рамках тижня Європейської демократії для учнів 8 класу Веприцької гімназії була проведена виховна година на тему: “Шляхи розвитку демократичного стилю стосунків”. Учні дізнались про те, що таке демократичне суспільство та як в ньому співпрацювати, зокрема, з органами влади.

09 жовтня в рамках Європейського тижня учні 5 класу взяли участь в акції “Чисте довкілля”. Діти прибирали шкільне подвір’я, обкопували дерева, працювали у саду.

10 жовтня у 5 класі гімназії відбулася класна година на тему “Європейські цінності, як їх досягти”. Учні познайомилися з базовими цінностями Європейського Союзу, з’ясували як саме ці цінності об’єднують держави – члени, обрали систему цінностей для свого класу.

Проведена виховна година з учнями 3 класу на тему “Знайомство з демократією”. Були проведені вправи “Знайомство з демократією”, “Нехай кожен голос буде почутий”, переглянули відео і обговорили, що таке демократична держава. Пригадали та переглянули мультфільми, проблематика яких стосується рівності, свободи, порозуміння, захисту знедолених.

#ELDW
#ELDW_Фастів

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ