ELDW: веб-квест “Демократія у світі”

• 14.10.2023

Наприкінці минулого тижня в рамках Європейського тижня місцевої демократії у Фастівському ліцеї №4 відбувся веб-квест “Демократія у світі”. Це захоплива освітня гра, призначена для учнів 9-10 класів, яка спрямована на покращення їхнього розуміння принципів та функціонування демократії у різних країнах. Ця інтерактивна подія розроблена з метою навчання молоді важливим аспектам громадянського суспільства, політики та прав людини.

Учасники веб-квесту відкривали для себе світ різних політичних систем, досліджувати історію демократії, а також аналізувати сучасні виклики та досягнення у галузі демократії. Кожен етап квесту пропонує інтерактивні завдання, питання для обговорення та вправи, що сприяють критичному мисленню та розвитку аналітичних навичок.

Веб-квест “Демократія у світі” відкриває шлях для молоді до більш глибокого розуміння сутності демократії та її значення в сучасному світі. Він став важливим кроком у підготовці молодого покоління до активної громадянської участі та формування їхнього критичного мислення.

#ELDW

#ELDW_Фастів