“Джура 2023” у Фастівській громаді стартувала змаганнями зі стрільби

• 28.04.2023
28 квітня 2023 року у Фастівській міській територіальній громаді проведено змагання із залікового конкурсу «Стрільба», чим розпочато І (регіональний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2023.
З вітальним словом до учасників звернулися Швидка Жанна Петрівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, Єриш Наталія Леонідівна- начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та Березюк Борис Федорович, учасник російсько – Української війни, чотовий 15 сотні Майдану 2014 року.
До тиру Фастівського ліцею №7, позмагатися у влучності, зібралися рої «молодих козаків» 15 – 17 років (Фастівський академічний ліцей №2; Фастівський ліцей №4; Фастівський ліцей №5; Фастівський ліцей №1; Фастівський академічний ліцей №9) та рої «джур» – учні 11-14 років (Борівський академічний ліцей; Великомотовилівський ліцей; Великоснітинський ліцей; Малоснітинський академічний; Мотовилівська гімназія; Оленівська гімназія; Фастівецька гімназія; Фастівська гімназія №10; Фастівська гімназія №12; Фастівський академічний ліцей №2; Фастівський академічний ліцей №9; Фастівський ліцей №1; Фастівський ліцей №4; Фастівський ліцей №5; Фастівський ліцей №7; Борівська гімназія).
Оскільки змагання зі стрільби – це відповідальний та потенційно небезпечний вид спорту, який вимагає високого рівня організації. Для забезпечення успішного та безпечного проведення змагань, головним суддею – Олександром Камінським, було враховано декілька основних складових:
• Відповідна підготовка роїв, їх керівників, та суддів. Джури та молоді козаки повинні мати достатні навички та досвід у стрільбі, а судді повинні мати професійні знання правил та уміння приймати об’єктивні рішення, отже для цього попередньо було організовано серію майстер-класів.
• Безпека. У зв’язку з потенційною небезпекою, було важливо попередити всіх присутніх про можливі ризики та прийнято всі необхідні заходи, проведено інструктажі.
• Чітка та прозора система підрахунку балів.
• Правильна та ефективна комунікація. Всі учасники змагання були належно проінформовані про усі деталі змагань та процес їх проведення.
Результати змагань серед роїв «джур» – учні 11-14 років (сума очок вибитих всіма членами рою, які брали участь у змаганні). При однаковій кількості балів пріоритет отримувала команда, чий лідер був влучнішим.
1. Фастівський ліцей №1 (86)
2. Фастівський ліцей №4 (83)
3. Фастівецька гімназія (83)
4. Малоснітинський академічний (81)
5. Фастівський ліцей №3 (80)
6. Великомотовилівський ліцей (70)
7. Фастівський ліцей №5 (61)
8. Фастівський академічний ліцей №2 (60)
9. Фастівська гімназія №10 (53)
10. Великоснітинський ліцей (51)
11. Борівський академічний ліцей (48)
12. Фастівський ліцей №7 (43)
13. Мотовилівська гімназія (41)
14. Фастівський академічний ліцей №9 (41)
15. Оленівська гімназія (33)
16. Фастівська гімназія №12 (30)
17. Борівська гімназія (16)
Результати змагань серед роїв «молодих козаків» 15 – 17 років (сума очок вибитих всіма членами рою, які брали участь у змаганні)
1. Фастівський ліцей №5 (88)
2. Фастівський ліцей №4 (85)
3. Фастівський ліцей №3 (80)
4. Борівський академічний ліцей (75)
5. Фастівський академічний ліцей №9 (58)
6. Фастівський ліцей №1 (56)
7. Фастівський академічний ліцей №2 (7)
Щира подяка всім відповідальним за професійну організацію та проведення змагань, адже було забезпечено комфортні умови для учасників, і чесну та справедливу гру. Та учасникам змагань за їхній талант, вміння та відвагу!
Далі буде…