Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, що функціонують на території міста, забезпечені дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту
- 27.03.2020
Home / Архів новин / Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, що функціонують на території міста, забезпечені дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту
![зображення_viber_2020-03-27_15-39-54](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2020-03-27_15-39-54.jpg)
Сьогодні відповідні пакунки були передані працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Також проводиться регулярна інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування про дотримання санітарно-гігієнічних інструкцій, рекомендацій ВООЗ в епідеміологічний період.