Довідник безбар’єрності. Люди з досвідом війни.

• 04.10.2024

Довідник безбар’єрності — покроковий гід у створенні комфортного та доступного простору для всіх категорій населення! Цей ресурс розроблено для того, щоб допомогти вам адаптувати житло або громадські приміщення для людей з інвалідністю, ветеранів війни, літніх осіб або тих, хто стикається з фізичними чи психологічними обмеженнями.

У «Довіднику безбар’єрності» одним із важливих є розділ – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Цей розділ надає рекомендації щодо підтримки ветеранів і військовослужбовців, які повернулися з війни, зокрема тих, хто зазнав поранень або має інші фізичні чи психологічні наслідки. Тут описано, як адаптувати житловий простір для зручності та безпеки, забезпечити доступність до основних побутових предметів, а також створити комфортні умови для відновлення й інтеграції у повсякденне життя.

Розділ містить такі теми:

✅  Людина з досвідом війни і суспільство

✅  Культура взаємодії: універсальні поради

✅  Ветерани/ветеранки з інвалідністю і суспільство

✅  Якщо я роботодавець, представник влади, правоохоронних органів, медичний або соцпрацівник

✅  Роз’яснення щодо станів і реакцій

Цей ресурс надає прості, але важливі рішення, які допоможуть зробити простір безпечним, доступним та зручним для кожного, хто цього потребує. Облаштуйте своє приміщення відповідно до принципів інклюзивності та безбар’єрності разом із Довідником безбар’єрності!

❔Детальніше можете ознайомитися з інформацією на сайті: https://bf.in.ua/vzaiemodiia-z-liudmy-iaki-maiut-bojovyj-dosvid/

Зробімо світ доступнішим разом!