Дотримання правил перерахування коштів для сплати податкових зобов’язань та єдиного внеску

• 25.07.2024

ГУ ДПС у Київській області звертає увагу платників податків на дотримання правил перерахування коштів для сплати податкових зобов’язань та єдиного внеску.

ПКУ визначено податковий обов’язок платника – це обов’язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку в порядку і строки, визначені Кодексом – ст. 36. Виконанням податкового обов’язку визнається сплата у повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов’язань у встановлений податковим законодавством строк – ст. 38.

Зауважуємо, що податкове зобов’язання вважається погашеним, а податковий обов’язок виконаним лише у разі сплати податку, збору, єдиного внеску на відповідний рахунок, відкритий у Державній казначейській службі України.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast