До відома мешканців Фастівської міської територіальної громади, які подали заяви про взяття на квартирний облік, внесення змін до облікових квартирних справ!
- 04.01.2022
Home / Архів новин / До відома мешканців Фастівської міської територіальної громади, які подали заяви про взяття на квартирний облік, внесення змін до облікових квартирних справ!
![61152029673e0185738128](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/61152029673e0185738128.jpg)
Чергове засідання громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради відбудеться 4 січня 2022 року о 10 – 00 годині в сесійній залі на 4-му поверсі у приміщенні адмінбудівілі Фастівської міської ради за адресою: площа Соборна, 1, місто Фастів.