ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

  • 22.10.2021

Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Відповідно до даної Постанови передбачено провести до 1 січня 2022 року заміну посвідчень осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 у зв’язку з затвердженням нових зразків посвідчень, а саме:

«Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» категорія 1 серія А;

«Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» категорія 1 серія Б.

Перелік документів:

  1. посвідчення категорії 1 з вкладкою та копія,
  2. паспорт громадянина України та копія;
  3. трудова книжка та копія (для працюючих – копія, завірена за місцем роботи);
  4. військовий квиток та копія сторінок 1, 2, 3, 4, 13, 26 (додатково сторінки 23, 24, 25 для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС),
  5. довідка Галузевого державного архіву Міністерства оборони України (для військовослужбовців з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС),
  6. дві фотокартки 3×4 на матовому папері.

По даному питанню рекомендуємо звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: вул. Небесної Сотні, 8, м. Фастів, у відділ у справах ветеранів війни та осіб з інвалідністю, осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та внутрішньо переміщених осіб (кабінет №15), телефон для довідок (04565) 5-15-49.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ