До уваги ВПО. Експериментальний проект із надання ряду соціальних послуг

• 07.04.2023

До уваги ВПО. Експериментальний проект із безкоштовного надання на базі спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» соціальних послуг

– підтриманого проживання;

– надання притулку;

– догляду стаціонарного;

– соціальної адаптації.

Обов’язковою умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік ВПО.

Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають:

• особи похилого віку,
  • особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, в тому числі під час обов’язкової евакуації
  • особи, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою вул. Небесної Сотні, 8.

Телефон для довідок (04565)62500.

Надання даних послуг передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248