До уваги внутрішньо переміщених осіб

  • 25.10.2022

КМУ постановою від 14 жовтня 2022 р. № 1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» пункт 6 доповнений абзацами такого змісту:

За наявності у сформованих Мінцифри переліках внутрішньо переміщених осіб всієї необхідної інформації для призначення і виплати допомоги орган соціального захисту населення забезпечує призначення такої допомоги за відповідний період.

У разі відсутності у зазначених переліках необхідної інформації або некоректності її викладення орган соціального захисту населення за наявності засобів зв’язку інформує внутрішньо переміщену особу, включену до сформованого Мінцифри переліку, про надання такою особою необхідної інформації для призначення допомоги за відповідні періоди, а у разі невключення інформації про особу до переліку  така особа додатково подає інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви засобами Порталу Дія.

Для отримання допомоги внутрішньо переміщена особа, яка подала заяву відповідно до абзацу першого цього пункту до 30 квітня 2022 р. та не отримала допомогу, звертається до 1 грудня 2022 р. до органу соціального захисту населення особисто чи засобами поштового зв’язку із заявою за формою згідно з додатком 1.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ