До уваги суб’єктів господарювання сфери відновлюваної енергетики!  

  • 24.06.2020

Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу про особливості реалізації проектів з використанням відновлюваних джерел енергії на місцевому рівні.

Тренінг розпочнеться 02 липня 2020 рокуо 14:00 год. у межах проекту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні», який реалізується Держенергоефективності спільно з партнерами країн-членів ЄС. Серед головних спікерів – міжнародні експерти з Австрії та Італії, а також експерти з Держенергоефективності.

Одним з важливих питань тренінгу буде наявність інструментів комунікації та фінансування для збільшення кількості установок, що працюють з використанням відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива.

Для участі необхідно зареєструватися до 25.06.2020 за посиланням: https://forms.gle/AC9J3e9RB1wGGCVh9. Обов’язково в реєстраційній формі необхідно вказати електронну адресу, на яку буде відправлено посилання на онлайн-тренінг та інструкцію з під’єднання до заходу.

Контактна особа: Мягкий Сергій Васильович – головний спеціаліст департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: saeevde@gmail.com, тел.  : (044) 292-95-68.

Програма додається.

Програма тренінгу

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ