До уваги підприємців

  • 20.11.2020
Українсько-латвійський бізнес-форум
Українсько-латвійський бізнес-форум за участю керівництва ТПП України та ТПП Латвії, голови Торгового Дому «Україна» в Латвії, керівника українського офісу Державної Агенції інвестицій та розвитку Латвії (LIAA), представників дипломатичних місій обох країн.
Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-латвійського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Латвії, досвід інтеграції латвійської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл.
Після реєстрації буде надіслана інформація про умови ведення бізнесу в Латвії, контактні реквізити компаній (для можливості попереднього налагодження контактів), контакти Торгового дому УКРАЇНА в Латвії (https://thukraina.com/ru/about/), а також огляд ринку Латвії.
Також відбудеться презентація Торгового Дому «Україна» в Латвії. Українські учасники зможуть особисто поспілкуватися із засновником та обмінятися контактами (очно). – https://thukraina.com/ru/about/
Також передбачається участь та виступ керівника українського офісу Державної Агенції інвестицій та розвитку Латвії (LIAA).
Цільова аудиторія форуму – насамперед український бізнес, зацікавлений у виході на ринки ЄС та зокрема Латвії.
Під час форуму учасники з першоджерел дізнаються про напрацьовані Латвією інструменти залучення зовнішнього фінансування з фондів ЄС, діяльність та послуги Торгового Дому «Україна» в Латвії, спрямовані на практичну підтримку українських компаній у просуванні їх продуктів та послуг на ринки Балтії та ЄС, актуальні інтереси латвійського бізнесу на цільових українських ринках, можливості фінансової підтримки спільних проектів та підприємств по лінії LIAA, діяльність ТПП Латвії з активізації українсько-латвійського співробітництва, успішні приклади українсько-латвійської ділової співпраці та багато іншого, зможуть поставити кваліфікованим експертам свої запитання (питання за тематикою вебінару можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).
Україна може запропонувати Латвії продукцію аграрної, текстильної, харчової, хімічної промисловості, чорні та кольорові метали та вироби з них, послуги ІТ-сектору.
Латвія цікава Україні своїми налагодженими логістичними каналами, включно з торговими портами Балтійського моря, можливостями просування української продукції на ринки країн Балтії і далі до ЄС (АПК, машинобудування, сировинна група та ін), туристичними послугами. Основні статті імпорту з Латвії до України – транспортні засоби, локомотиви, електричні машини, фармацевтична продукція, напої, м’ясні та рибні продукти.
Детальна програма заходу буде оприлюднена найближчим часом на сайті ТПП України.
Організаційно-фінансові умови участі:
Формат заходу: офлайн – зал Колізей, ТПП України (Велика Житомирська 33 )
Робочамова: російська.
Попередня реєстрація участі – обов’язкова.
Є можливість стати партнерами заходу та виступити з презентацією про компанію !(розміщення інформації про партнерів, статус партнера заходу – відповідний сертифікат та постер, розповсюдження інформації – комерційної пропозиції про партнера іноземним канадським партнерам, виступ-презентація української компанії під час конференції ; організація окремого столику для В2В-переговорів із закордонними партнерами. Вартість пакету – 2000 грн ).
Контакти для зворотного зв’язку:
Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)
Акредитація ЗМІ – yas-pr@ucci.org.ua (Прес-служба залишає за собою право відмовити у акредитації)

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ