До уваги пасажирів маршруту №22 «Молочна кухня – Ліцей»

• 12.09.2024

12 вересня відбулася робоча зустріч з суб’єктом господарювання, який здійснює перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей».

Міський маршрут загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей» довгий час не обслуговувався жодним перевізником – 22 лютого 2021 року до виконавчого комітету Фастівської міської ради надійшло звернення фізичної особи-підприємця Горобея В.В. щодо відмови у наданні послуг з перевезення пасажирів міським маршрутом загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей».

Протягом кількох останніх років Сектором торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради
постійно проводилися переговори з перевізниками громади щодо залучення їх до роботи на вищезазначеному маршруті загального користування, неодноразово даний маршрут було включено до об’єктів конкурсів.

На офіційному сайті Фастівської міської ради та офіційних сторінках у соціальних
мережах декілька разів публікувалися оголошення щодо пошуку юридичних та фізичних
осіб, які є пасажирськими перевізниками, до тимчасових договірних відносин на
вищезазначених маршрутах загального користування. Але, нажаль, пропозицій від перевізників-претендентів не надходило.

16 серпня 2024 року від ФОП Красуна Андрія Миколайовича надійшло звернення щодо визначення його тимчасовим перевізником на автобусному маршруті загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей».

На зустрічі перевізник повідомив присутнім, що за неповні два тижні з 02.09.  2024 року ним постійно проводиться аналіз планових витрат та доходів операційної діяльності даного маршруту.  За цей час було виявлено,що даний маршрут є економічно невигідним, оскільки планові витрати операційної діяльності маршруту значно перевищують отриманий дохід від перевезення пасажирів за рахунок низького пасажиропотоку та великого кілометражу.

На сьогодні є домовленість  з перевізником щодо продовження перевезень за даним маршрутом ще на один тиждень до 20.09.2024 року, при цьому погодившись на оптимізацію маршруту (скороченні рейсів або зміни розкладу руху). У випадку відсутності якісних змін протягом тижня, перевізник має намір розірвати договір.

Тому, шановні мешканці громади, просимо Вас уважно слідкувати за оголошеннями щодо зміни графіка руху маршруту у телеграм та вайбер каналах Фастівської міської ради та на офіційному сайті Фастівської міської ради та користуватися послугми перевізника.  Маршрут функціонуватиме виключно у випадку забезпечення достатнього пасажиропотоку.