До уваги мешканців Фастівської громади!

• 16.02.2024

Надсилати/подавати пропозиції та скарги у письмовій або усній формах, що стосуються реалізації з впровадження субпроєктів Програми з відновлення України” Європейського Інвестиційного Банку можна:

з Пн. по Пт., з 09 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. за адресою: каб. 307 вул. Соборна 1, м. Фастів, Київська обл. 08500;

Глущенко Ірина Петрівна, спеціаліст по роботі із пропозиціями та скаргами

електронна пошта – irynahlushchenko7@gmail.com

тел. (04465) 6-09-49

Порядок подачі пропозицій та скарг здійснюється у відповідності п.5 Положення про Робочу групу з впровадження субпроєктів «Програми з відновлення України» Європейського інвестиційного банку у Фастівській міській територіальній громаді затвердженого розпорядженням міського голови від 02.01.2024 №5-од із застосування таких термінів:

• повідомлення про одержання скарги – протягом 5 робочих днів
  • відповідь на скаргу – протягом 15 робочих днів
  • вирішення скарги – протягом 30 робочих днів (крім випадків, коли може застосовуватися передбачений законом подовжений термін у 45 днів).

Форма для скарг і пропозицій ПВУ

#ВідновленняФастів