Дні Сталої Енергії у Фастові тривають
- 22.07.2020
![Featured Video Play Icon](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/plugins/featured-video-plus/img/playicon.png)
Пропонуємо Вам переглянути відеоролик про ключові здобутки, яких вдалося досягнути місту за останні 2 роки завдяки плідній роботі над розвитком енергоефективності та впровадженням енергозберігаючих технологій.
👉Впроваджені містом енергоефективні заходи – це шлях до зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та викидів СО2 в рамках реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Фастова до 2030 року.
🙏Висловлюємо вдячність за сприяння у підготовці відеоматеріалів та світлин – Станіславу Онищуку, Максиму Петренку, директорам навчальних закладів, головам ОСББ.
🥰Фастів за збереження енергії та чисте довкілля