Для посадових осіб виконавчого комітету Фастівської міськрда та Борівського старостинського округу було проведено семінарське заняття

• 11.06.2024

У рамках проєкту «Розбудова громади майбутнього: ефективне самоврядування без корупції» протягом вівторка відбулися семінарські зустрічі з посадовими особами місцевого самоврядування, а також працівниками підприємств, установ та організацій Борівського старостинського округу

Говорили про такі поняття як «корупція», «корупційні правопорушення», «порушення пов’язане з корупцією», розглянули інструменти протидії корупції: Єдиний портал викривачів корупції та чат-боти, де можна подати повідомлення в тому числі і анонімно. Учасники зустрічі отримали роздаткові матеріали.

Зустріч провели:

• Олексій Скиданенко, в.о.начальника юридичного управління
  • Олексій Шатківський, головний спеціаліст юридичного управління
  • Сергій Рязанов, Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчих органах Фастівської міської ради
  • Тетяна Авксентюк, керівниця проєкту

Проєкт реалізується Фастівською міською радою у співпраці з громадською організацією «Агенція європейського розвитку та інновацій» в рамках проекту Ради Європи «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні»