Для отримання соціальних послуг, громадяни можуть звернутися до Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування.

• 11.09.2024

Послуги надаються громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Для отримання послуг, необхідно подати одноразово наступні документи до ЦНАПу:

Заяву
Акт оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах (за наявності).
Висновок оцінки потреб особи/сім’ї.
Копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою МОЗ (для осіб з інвалідністю).
Копію довідки про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи (за наявності);
Копію паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу.
Копію документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України.
Медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі.

Рішення про надання/відмову в наданні соціальної послуги приймається управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради не пізніше 10 днів після надходження заяви зі всіма необхідними документами.