Для яких платників у 2024 році діє мораторій на проведення перевірок

• 25.01.2024

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до змін, внесених Законом України від 09.11.2023 № 3453-IX до Податкового Кодексу та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок, у 2024 році  мораторій на проведення перевірок не скасовується для:

• платників єдиного податку І та ІІ груп – до 01 грудня 2024 року
  • платників, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях або територіях де ведуться бойові дії (з певними виключеннями).

Рівні сплати відповідного податку по галузях та показники середньої заробітної плати у відповідній галузі за регіонами, сформовані на основі показників за підсумками 2021 календарного року, публікуються на офіційному веб-сайті ДПС протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Законом (до 18 грудня 2023 року).

При формуванні плану-графіка проведення документальних планових перевірок на 2024 рік враховуються також показники позитивної динаміки рівня сплати податків у 2023 році.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast