Діловий візит українських підприємців в Киргизьку Республіку

  • 25.06.2021
З 11 по 16 липня 2021 р. ТПП України за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні організовує діловий візит українських підприємців до КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ.
Протягом перебування в Киргизстані члени бізнесової делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес-форумі, В2В зустрічах, відвідають киргизькі підприємства. Окрім цього, членам бізнесовою делегації буде запропонована незабутня екскурсія до гірського регіону озера Іссик-Куль.
ТПП України запрошує долучитися до складу ділової делегації українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній. Киргизька сторона цікавиться такими напрямами співробітництва: сільське господарство (постачання зернових, олії, масла), альтернативна/вітрова енергетика, IT технології,садівництво,бджільництволегка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання). Основна увага була окреслена щодо експорту в КР фруктів та ягід, оскільки валову частку економіки займає виробництво джемів/варення .
Основні статті Українського експорту – фармацевтика, готова продукція із зерна, цукор та кондитерські вироби, м’ясо та їстівні субпродукти, какао та продукти з нього, папір та картон.
Основні статті Українського імпорту – їстівні плоди та горіхи, текстиль, продукти неорганічної хімії, машини.
В м. Бішкек розміщене одне з найбільших підприємств по виготовленню бавовняного волокна!
√ Орієнтовна вартість участі ≈ 1.270 $
У вартість включено:
– авіа переліт Київ-Бішкек-Київ
– внутрішні трансфери
– проживання
– екскурсія
– медична страховка Covid-19
– тест на Covid-19 для зворотного вильоту
Проект програми
Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Анна Любима 095 54 66 509ast-ier@ucci.org.ua
КИРГІЗЬКА РЕСПУБЛІКА – столиця –м. Бішкек
Релігія – іслам
Державні/офіційні мови – киргизька (державна), російська (офіційна)..
Межує на півночі з Казахстаном, на заході – з Узбекистаном, на півдні – з Таджикистаном, на сході – з Китаєм.
Національна валюта: киргизький сом (KGS,
ВАЖЛИВО ЗНАТИ: Кыргызстан – єдина країна в Центральній Азії, яка отримала від Європейського Союзу статус ВСП+, який дає право киргизьким виробникам експортувати в Європу та інші сусідні країни по нульовим тарифним ставкам близько 6 тис. товарних позицій.
Иссы́к-Ку́ль — самое большое озеро в Киргизии, название в переводе с киргизского языка означает «горячее (тёплое) озеро», поскольку озеро зимой не замерзает, бессточное, входит в 30 крупнейших по площади озёр мира и на седьмом месте в списке самых глубоких озёр. Расположено в северо-восточной части республики, между хребтами Северного Тянь-Шаня: Кюнгёй-Ала-Тоо и Терскей Ала-Тоо на высоте 1609 м над уровнем моря

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ