Державні гарантії матерям
- 26.02.2020
![IMG-495dc1b73903e75dd5ef63a87ae81150-V](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/IMG-495dc1b73903e75dd5ef63a87ae81150-V.jpg)
Державні гарантії сім’ям з дітьми, дисципліна і дотримання норм поведінки в суспільстві, соціалізація матері з дитиною у громаді – такий широкий спектр питань обговорили учасники наради „Материнство в Україні – державні гарантії”, яка пройшла сьогодні, 26 лютого, у приміщення КЗ КОР «Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом». У заході взяли участь працівники Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціального центру та його клієнтки.