Дату проведення позачергового сесійного засідання змінено

• 07.06.2024

Відповідно до розпорядження міського голови, засідання п’ятдесят другою (LІІ) позачерговою сесії Фастівської міської ради восьмого скликання 08 червня 2024 року на 09:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про внесення змін до рішення міської ради від  22.12.2023 року №581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної  громади на 2024 рік».

1.2. Про надання згоди та прийняття (безоплатно) окремого індивідуально визначеного майна державної власності у комунальну власність Фастівської міської територіальної громади.

1.3. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в господарське відання Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств».

1.4. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади майна від Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна.

1.5. Про збільшення статутного капіталу та затвердження Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал» (код ЄДРПОУ 03346383) у новій редакції.

1.6. Про перейменування вулиці Академіка Александрова в с. Млинок Фастівського району Київської області.

1.7. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від ТОВ «КЛЕСІВСЬКИЙ КАР’ЄР НЕРУДНИХ КОПАЛИН «ТЕХНОБУД».

1.8. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на передачу спеціальної техніки в оренду Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».

1.9. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 61, с.Мотовилівка, Фастівський район, Київська область.

1.10. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 61, с.Мотовилівка, Фастівський район, Київська область Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

1.11. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.12. Про включення частини приміщення другого поверху двоповерхової будівлі лікувального корпусу, що знаходиться за адресою: вул.Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

1.13. Про надання поворотної фінансової допомоги коммунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія».

1.14. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.15. Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область Міськрайонній громадській організації «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО».

1.16. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення громадського будинку, що знаходиться за адресою: вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.17. Про надання в оренду громадського будинку, що знаходиться за адресою:  вул. Братів Сидоренків, 12, м.Фастів, Фастівський район, Київська область Громадській організації «Ветеранська спільнота «Зміни своє життя»».

1.18. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» (код ЄДРПОУ 45272000) у новій редакції та внесення змін до видів економічної діяльності.

1.19. Кадрові питання.

1.20. Земельні питання.