Бізнес Київщини сплатив до Державного бюджету 1,5 мільярда гривень податку на прибуток

• 30.08.2023

За сім місяців поточного року бізнес Київщини сплатив до Державного бюджету 1,5 мільярда гривень податку на прибуток.

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що з 1 серпня 2023 року юридичні особи, які скористалися спрощеною системою з особливостями оподаткування, мають повернутися на попередню систему оподаткування. З метою усунення подвійного оподаткування операцій з відвантаження (надання) товарів (робіт, послуг), які було розпочато в період сплати єдиного податку та завершено в період сплати податку на прибуток підприємств змінами до Кодексу запроваджуються окремі положення щодо врегулювання питання оподаткування податком на прибуток підприємств таких «перехідних» операцій шляхом викладення у новій редакції пункту 4-1 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу.

Детальніше: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/694704.html