Адмінпослуги – на новий рівень

  • 24.01.2020

Покращенню якості надання адміністративних послуг для населення сприятиме створення спільного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Фастівських міської ради та районної державної адміністрації. Реалізовуватиметься цей проект, націлений на підвищення доступності та ефективності надання послуг на місцевому рівні, в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD WITH EUROPE», який фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами.

Відбулось перше засідання робочої групи зі створення спільного ЦНАПу. На ньому обговорювалось питання щодо реконструкції приміщень першого поверху адміністративної будівлі, де передбачається його розміщення. Керуючий справами виконкому, заступник голови робочої групи Леся Тхоржевська доповіла про хід виконання Технічного завдання.

Ірина Синицька, регіональний спеціаліст третього раунду впровадження Програми «U-LEAD WITH EUROPE» ознайомила присутніх з досвідом роботи Центру у Харкові та звернула увагу на необхідність забезпечення прискорення виконання Технічного Завдання для створення спільного Центру.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ