Про оголошення міського конкурсу  відеоробіт до Дня міста «Люблю Фастів»

• 09.08.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«09» серпня 2019 року                                                                                № 269од

м.Фастів

Про оголошення міського конкурсу
відеоробітдо Дня міста
«Люблю Фастів»

З метою  сприяння творчого розвитку мешканців міста, підтримки розвитку творчих здібностей фастівчан, виховання патріотизму через любов до рідного міста та людей, які у ньому проживають, в рамках підготовки до святкування Дня міста, відповідно до пунктів Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку міста Фастова на 2019 р.», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести міський конкурс відеоробіт «Люблю Фастів» з 15 серпня 2019 року до 15 вересня 2019 року.
  2. Затвердити Положення про міський конкурс відеоробіт «Люблю Фастів» (додаток 1)

3.Начальнику фінансово-господарського відділу передбачити витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням конкурсу відеоробіт «Люблю Фастів».

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

№ 269од   від 09.08.2019

про міський конкурс відеоробіт«Люблю Фастів»

І. Загальні положення

Це Положення визначає умови, порядок організації та проведення міського конкурсу відеоробіт «Люблю Фастів» (далі – конкурс).

1. Організатором конкурсу є відділ з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ Фастівської міської ради.
  2. Мета конкурсу:
  • сприяння патріотичного виховання молоді;
  • формування позитивного іміджу міста;
  • формування у фастівчан активної життєвої позиції;
  • підтримка творчих ініціатив мешканців міста.

1.3. Завдання конкурсу:

• збільшити кількість відеоматеріалів про місто;
  • сприяти підвищенню інтересу до рідного краю, зміцнення любові до рідного міста;
  • стимулювання творчих ініціатив фастівчан, сприяння самореалізації та розкриття творчого потенціалу мешканців міста.

ІІ. Умови участі у конкурсі та порядок проведення конкурсу

• Підготовку і проведення конкурсу здійснює відділ з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ Фастівської міської ради
  • Участь у конкурсі не має будь-яких обмежень
  • Конкурс проводиться з 15 серпня по 15 вересня 2019 року
  • початок прийому робіт – 15серпня 2019 року
  • закінчення прийому – 15 вересня 2019 року
  • рейтингове голосування — з 16 вересня до 20 вересня 2019 року (включно)
  • нагородження переможця – 21 вересня 2019 року, під час святкування Дня міста.
    • Для участі у конкурсі учасникам необхідно подати на електронну адресу fmr.zmi@gmail.com заявку на участь у конкурсі відеоробіт «Люблю Фастів» за зразком, що наводиться у додатку.

До заявки необхідно додати відеороботу у форматі .mp4.

Вимоги до роботи:

• відеоробота повинна мати назву;
  • тривалість відеоролику не більше 3 хв;
  • формат відеофайлу.mp4;
  • відео- та аудіодоріжки належної якості;
  • забороняється подавати на Конкурс роботи, які пропагують будь-яке насильство, дискримінацію, негативне ставлення до довкілля, містять політичну чи комерційну рекламу, матеріали, які порушують авторські права, відеороботи із негативним забарвленням.
    • Організатори конкурсу підтверджують отримання листів із конкурсними роботами упродовж однієї доби від часу відправлення листа. Підтвердження надається у вигляді зворотнього електронного листа відправникові з повідомленням про отримання роботи. У випадку неотримання такого повідомлення автори робіт або інші особи, які їх відправляли, можуть звернутися за довідками, використовуючи контактні дані: роб.тел: (04565)6-23-75.
    • Організатори конкурсу залишають за собою право відмовити учаснику конкурсу у допуску відеороботи до участі у конкурсі з обґрунтуванням причини. Про це учасник буде повідомлений електронною поштою.

ІІІ. Порядок визначення переможців конкурсу

3.1. Оцінку матеріалів на відповідність проводить організатор конкурсу – працівники відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ Фастівської міської ради.

3.2. Усі відеороботи, надіслані на конкурс, будуть оприлюднені у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Фастівської міської ради, на ю-туб каналі «Фастівський МВК» та на екрані громадського демократичного простору «П’ятачок демократії».

3.3. Переможець буде визначений за допомогою рейтингового голосування фастівчан. Голосування відбуватиметься у соціальній мережі Фейсбук.

ІV. Нагородження переможців конкурсу

4.1  Переможець конкурсу буде нагороджений подякою і заохочувальним подарунком.

4.2  Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 21 вересня, під час святкування Дня міста.

1. Організаційний супровід

5.1 Організатори не несуть відповідальності за контент відеоматеріалу, поданого на Конкурс.

5.2  Матеріали, подані для участі у Конкурсі, авторам не повертаються.

5.3  Організатори Конкурсу не несуть відповідальність за перевірку приналежності авторських прав на матеріали особам, які подали їх на конкурс. За подання відеороботи на конкурс відповідальність несе особа, яка надала цю інформацію.

. Фінансування Конкурсу

Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань міського бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Керуючий справами                                                          Л.О.Тхоржевська

№ 269од   від 09.08.2019

на участь у міському конкурсі відеоробіт
Люблю Фастів»