Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

  • 10.01.2025

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» / ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 44907200. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, будинок 1, контактний номер телефону: +380 (44) 537-05-37, (067)640-91-08, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: m.ivasiunko@grmu.com.ua.

Підприємство спеціалізується на розподіленні газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 08500, Київська область, Фастівський район, м. Фастів, вул. Степана Бандери, 2. Промисловий майданчик відноситься до Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» і забезпечує виконання робіт по розподілу природного газу через місцеві (локальні) трубопроводи за регульованим тарифом, а також технічному виконанню робіт щодо проектування, будування та ремонту газових мереж.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для об’єкту III групи за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: виробнича діяльність, яку здійснює підприємство на проммайданчику, що розглядається не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами 3 ст. З Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», висновок з ОВД відсутній.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): На промисловому майданчику розміщується адміністративне приміщення, майстерня, склади матеріальних засобів та дільниця зварювання. Опалення адміністративного приміщення в холодний період року здійснюється котлом «КСТГ-100» потужністю 100кВт. Для підігріву води на підприємстві встановлена газова плита ПГ-4, а для виготовлення гарячої води встановлено колонку газову «Beretta». Теплопостачання майстерні в холодний період року здійснюється котлом «КСТГ-100» потужністю 100кВт. В якості палива в котлах використовується – природний газ. Для поточного ремонту технологічного обладнання є зварювальний апарат, верстат свердлильний та токарний верстат. Для забезпечення безперебійного функціонування адміністративного приміщення у випадку відсутності електропостачання встановлено один генератор бензиновий «Senci SC17000E» потужністю 10кВт. Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксид вуглецю – 0,08606т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,12402т/рік, метан – 0,00174т/рік, вуглецю діоксид – 92,10 Іт/рік, азоту (І)оксид [N2O] – 0,000204т/рік, ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть) – 0,000000164т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,00 Іт/рік, сірки діоксид – 0,000 Іт/рік, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,00 Іт/рік, хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому) – 0,0000004т/рік, залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,0002т/рік, манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,0000Іт/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: проммайданчик відноситься до третьої групи підприємств, як об’єкт, який не підлягає взяттю на державний облік і не має виробництв або технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій не розроблялись та відсутні. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлюються величини масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись в Київську обласну військову адміністрацію (Київську обласну державну адміністрацію) (01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд. 1, телефон: (044) 286-84-11, e-mail: doc@koda.gov.ua, zvem@koda.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ