14 жовтня 2024 року відбудеться шістдесята  (LX-у)  позачергова сесія Фастівської міської ради

• 11.10.2024

14 жовтня 2024 року о 08:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться шістдесята  (LX-у)  позачергова сесія Фастівської міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 року
    №581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік».
  • Про включення частини приміщення першого поверху будівлі головного чотирьохповерхового корпусу з поліклінікою, що знаходиться за адресою: вул.Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
  • Про включення частини приміщення приймального відділення лікувального корпусу, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 17, м. Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону».
  • Про включення частини приміщення поліклініки, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 28, м. Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону».
  • Про надання згоди на списання основних засобів, які перебувають на балансі КНП ФМР «Європейський простір», та передачу вторинної сировини з балансу Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» на баланс Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал».
  • Про затвердження Положення про управління проектного менеджменту та внутрішнього аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про затвердження Положення про сектор з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін та доповнень до Програми «Дитяче харчування на 2023-2024 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради
    № 112-ХХХІІ-VІІІ від 07.12.2022.
  • Р і з н е.