Коваленко Сергій Анатолійович

• 04.10.2024

06.06.1977-02.10.2024

Коваленко Сергій Анатолійович народився 6 червня 1977 року в місті Тараща, де провів дитинство і закінчив школу. Після завершення навчання відразу почав працювати, а згодом переїхав до Києва, де влаштувався водієм. У столиці зустрів свою майбутню дружину Ярославу – фастівчанку, з якою 2005 року одружився. Родина оселилася у Фастові.
Сімейне життя Сергія було щасливим і наповненим любов’ю. У 2007 році в родині народився син Даниїл, а в 2011 – донька Міраліна. Сергій все життя працював далекобійником, сумлінно виконуючи свою роботу, забезпечуючи родину і віддано виховуючи дітей.

У червні 2024 року Сергій добровільно приєднався до лав Збройних сил України, проявивши свою патріотичну позицію і готовність захищати рідну землю. Пройшовши навчання у Німеччині, він став водієм-радіотелефоністом, виконуючи важливі бойові завдання на фронті.

02 жовтня 2024 року Сергій Коваленко помер у харківському шпиталі від отриманих поранень.