Порядок погодження місць розташування об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади

• 04.10.2024

Розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади регламентується рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради №201 від 15.04.2024р. «Про затвердження Порядку погодження місць розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської  територіальної громади» і вимагає проходження певної процедури. Основні етапи цього процесу включають:

1. Подача до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Фастівської міської ради заяву встановленого зразка та пакетом документів.
  2. Оголошення та проведення конкурсу на право розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади.
  3. Розгляд та перевірка поданих документів.

Перелік документів:

– заява на участь у конкурсі на право розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади (додаток 1 до Положення про організацію проведення конкурсу на право розміщення та облаштування об’єкта виїзної/виносної торгівлі, об’єкта сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади);

– архетипи засобів об’єктів виїзної/виносної торгівлі;

– копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням основних видів діяльності;

– витяг з реєстру платників податку;

– схема розміщення місця торгівлі, надання послуг;

– асортиментний перелік товарів;

– лист-згода від землекористувача (у разі, якщо земельна ділянка перебуває на праві постійного користування);

– копія наказу про прийняття працівників  на роботу з повідомленням територіального органу ДПС  (при використанні праці найманих працівників).

– дозвіл або декларація територіального управління Державної служби України з питань праці (при виконанні робіт з підвищеною небезпекою);

– параметри, перелік та кількість об’єктів послуг у сфері відпочинку та розваг;

– копія посвідчення про проходження навчання з охорони праці ( при використанні праці найманих працівників);

– протокол випробувань на кожен атракціон;

– документи, що підтверджують факт проходження найманими працівниками, які експлуатують атракціони спеціального навчання з охорони праці (при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки) та проходження інструктажів з охорони праці тощо.

– техпаспорти на об’єкти у сфері послуг, відпочинку та розваг зазначених в пункті 2.1.6. Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади;

– гігієнічні висновки на установки для виробництва цукрової вати та попкорну;

– копію довідки від Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини,державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Фастівського району ГУ Держпродспоживслужби в Київській області про державну реєстрацію потужності;

– письмове підтвердження про наявність у учасника всіх документів, необхідних для участі у конкурсі на право розміщення об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади;

– нотаріально засвідчена довіреність, що посвідчує право уповноваженого представника на виконання дій, передбачених цим Положенням, у разі участі у конкурсі уповноваженої особи.

1. Прийняття рішення виконавчим комітетом Фастівської міської ради про надання погодження на розміщення виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади за результатами Конкурсу.
  2. Укладання договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою, відповідно до Порядку визначення обсягів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Дотримання цих етапів забезпечує законне функціонування об’єктів виїзної/виносної торгівлі, об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади, сприяючи їх впорядкованому розміщенню та безпеці споживачів.